A 2013/2014. tanév versenyeredményeink
Iskolánk, mint tehetségpont nemcsak fontosnak tartja, hogy feltérképezze a tehetséges gyerekeket,hanem azt is, hogy versenyeztetésüket támogassa a kerületi, budapesti és országos szinten. Támogatjuk tanulóinkat a különböző sportágak területén egyesületekben való sportolásban. Tartalmi értékelés kiegészítése megtalálható1-7. sz. mellékletekben.
1. Sportversenyek a 2013/2014. tanévben
Sportág |
Verseny jellege |
Helyezés |
Tanuló |
Taekwondo |
Országos Bajnokság Formagyakorlat |
csapat verseny – I. hely egyéni verseny – II. hely |
Fekete Ákos 7. osztályos |
Taekwondo Horvát Bajnokság |
I. helyezés |
||
Nyílt Magyar Formagyakorlat Bajnokság egyéni |
I. helyezés |
||
Ifjúsági Világbajnokság (Stuttgart) |
III helyezés |
||
Nemzetközi verseny |
I.helyezés |
Molnár Viktor Bendegúz 3.b |
|
Gokart |
Nyílt Nemzetközi Bajnokság |
I. helyezés |
Körmöczi Gergő 5. b |
2013-as év Magyar Bajnokság |
II. helyezés |
||
2013-as év Magyar Bajnokság |
III helyezés |
Körmöczi Balázs 5. b |
|
Nyílt Nemzetközi Bajnokság |
III helyezés |
||
CEE Nemzetközi Gokart Bajnokság |
I helyezés |
||
Sakk |
MEDOSZ-sakk versen |
III.helyezés |
Sándor Alexandra 1. b. |
Országos Amatőr Táncverseny |
I. és II.helyek |
6 fő |
|
Országos Alpesi Sí |
II. helyezés |
Babos Panka 4.a |
|
Jégkorong |
Szupermini U8 korcsoportban |
I helyezés |
Nyerusai Lázár 1. b |
Olimpiai iskolák országos kispályás labdarúgása |
IV.hely |
7-8. évf. |
|
Akrobatikus Rock and Roll |
Tornádó Klub |
II helyezés |
Tarcsi Betti 2. a |
Rocky Children C kategóriában |
Szűcs Lili 3.a |
Sportág |
Verseny jellege |
Helyezés |
Tanuló |
Labdarúgás |
Bozsik Torna csapatban |
IV helyezés |
Papp Lőrinc 1.a. |
Dalnoki Futball Kupa |
VI helyezés - országos |
Ördög Balázs 3. a |
|
Kézilabda |
XVI. Kézilabda SE Telizsák Kupa |
III helyezés |
Kovács Nóra 3.a |
Síelés |
Magyar Kupa 2013. |
II. helyezés |
Babos Panka |
Aerobic |
Dinamik Challenge Kupa |
III. helyezés |
Szepesi Blanka 3. a |
Úszás |
Budapest, XVI. ker. Erzsébet ligeti Uszodában |
I. helyezés - hátúszás |
Börcsök Kármen 1.a |
II. helyezés - gyorsúszás |
|||
Fórumfutás |
Budapest, XVI. ker. |
I. helyezés |
Pálvölgyi Levente 3. a |
Teremkézilabda |
I. helyezés |
II. kcs . fiúk (4. évf.) |
|
Terematlétika |
III.helyezés |
3-4. évf. |
|
Triatlon verseny – „Sport napja” |
V.:helyezés |
3-7. évf. |
|
Atlétika |
II.helyezés |
Hegedűs Márta |
|
II.helyezés Ihelyezés |
III. korcsp. IV.korcsop |
||
Teremlabdarúgás |
Budapest, XVI. ker. |
I.helyezés II.helyezés |
1-2. écf. 7-8. évf. |
Kispályás labdarúgás |
Budapest, XVI. ker. |
V.helyezés |
I. korcsoport |
2. Szaktárgyi versenyek eredménye a 2013/2014. tanévben
Tantárgy |
Verseny helyszíne |
Helyezés |
Tanuló |
Vers és prózamondó |
országos
|
III. helyezés |
Pálvölgyi Levente 3. a |
Sakk |
középdöntősök |
5 fő (4.a) |
|
Angol versmondó |
ezüst fokozat |
Czanik Bálint 3. a. |
|
Gonda Zsófia 4. a. |
|||
bronz fokozat |
Katona Tamás 4. a. |
||
Cseh Lili 5. a. |
|||
„Kisvackor „pályázat |
I. helyezés |
Takács Boglárka 3. a. |
|
„Kész cirkusz” - mesefaragó pályázat |
VII. helyezés |
Tantárgy |
Verseny helyszíne |
Helyezés |
Tanuló |
Angol |
Fővárosi
|
I.helyezés |
Tujner Viktória Krivács Kitty Baczay Zsombor
|
Sakk |
X.helyezés V. helyezés IX.helyezés |
Sándor Alexandra 1.b fiú csapat 4.a lány csapat 4.a |
|
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny |
Budapest, Észak-Pest körzet |
II. helyezés |
Wittich Anna, Gonda Zsófia, Fazekas Noémi, Tankovics Réka – 4.a. |
Bolyai Matematika csapatverseny
|
X-XI. helyezés |
2 csapatunk/ 8 fő
|
|
LÜK verseny |
Kistérségi |
I.helyezés |
Wittich Máté 2.a |
Curie - matematika |
Területi |
III.-IV.-VI.helyezés |
Wittich Andrea, Szabó Adrien, Váradi Márk |
Matematika |
kerületi |
III. helyezés |
Kádi Márton 3. a. |
Angol |
I. helyezés
különdíj |
Krivács Kitti, Tujner Viktória, Baczay Zsombor 8. a
5.a osztály
|
|
Versmondó |
I. helyezés III.helyezés |
Szabó Dorka 2. b Szabó Zsófia 7.o |
|
Népdalverseny |
arany |
Szőke Maximo |
|
|
ezüst
I.helyezés
kiemelt I.helyezés |
Szabó Laura Kovács Kinga Cseh Lili Szabó Zsófia „Kiskórus” 5. évf.
Virág csilla, Tanoss Gergely
3-4. oszt. csop. |
|
Történelem |
III.helyezés
IV.helyezés |
Szücs Dániel (8.b) Szücs Gergely (8.b) Mátrai Tamás (8.b) Balázs Bence 6.o Tankovics Dóra 6.o Hegedűs Márta 6.o |
|
Történelem |
kerületi
|
III.helyezés |
Nagy Cintia, Korbacska Petra, E. Janka 5.b |
Matematika |
II.helyezés |
Hargitai Petra 2.a |
Tantárgy |
Verseny helyszíne |
Helyezés |
Tanuló |
Szövegértés |
|
III.helyezés |
Tankovics Réka 4.a |
Helyesírás |
II.helyezés |
Tujner Viktória 8.a |
|
Rajz |
különdíj |
Kovács Míra 2.o Korbacska Petra 5.b |
|
„Szép kiejtési „verseny |
VI.helyezés |
Czanik Bíborka 5.a |
|
Környezet |
kerületi |
IV. helyezés |
Szabó Flóra, Szűcs Lili, Takács Boglárka, Szepesi Blanka, Vezér Lilla 3.a |
II. Kertvárosi Tehetségkutató döntőjében |
Különdíj
|
„Csipikék” Gyermekkórus |
|
Sakk |
Diákolimpia – fiú csapat |
I. helyezés |
I. korcsoport fiú csapatunk |
Kerületi Sakk Diákolimpia - egyéni |
II. helyezés |
Chen Kuangyin Tomi 3.b |
|
IV. helyezés |
Kádi Márton 3.a |
||
V. helyezés |
Tisza Márton 3.a |
||
VI. helyezés |
Sándor Benedek 3.a |
||
dicséret |
Katona Gábor 2.a Szabó Gergely 1.b |
||
Diákolimpia – lány csapat |
I. helyezés |
I. korcsoport lány csapatunk |
|
Diákolimpia – egyéni lány I. korcsoport |
I. helyezés |
Sándor Alexandra |
|
II. helyezés |
Takács Boglárka |
||
Diákolimpia – csapat lány II. korcsoport |
I. helyezés |
Gonda Zsófia, Karsa Vivien, Wittich Anna 4.a |
|
Kerületi Sakk Diákolimpia – egyéni lány II. korcsoport |
II. helyezés |
Gonda Zsófia 4.a |
|
IV. helyezés |
Karsa Vivien 4.a |
||
dicséret |
Wittich Anna 4.a |
||
Diákolimpia – „A”csapat fiú II. - korcsoport |
I. helyezés |
Tisza Balázs, Antal Ákos, Katona Tamás – 4.a |
|
Diákolimpia – „B”csapat fiú II. - korcsoport |
II. helyezés |
Karminás Bence, Váradi Márk 4.a Korbacska Dani 3.b |
|
Diákolimpia – egyéni lány II. korcsoport |
I. helyezés |
Katona Tamás |
|
II. helyezés |
Antal Ákos 4.a |
||
IV. helyezés |
Karminás Bence 4.a |
||
V. helyezés |
Tisza Balázs 4.a |
||
VI. helyezés |
Korbacska Dani 3.b |